PREVPAUSENEXT

Nejnovější videa portálu Zbraně.tv

V této sekci naleznete videa, která byla natočena v poslední době a řadí se podle datumu, kdy byl na videoportále uveřejněna. Na těchto videích naleznete recenze vzduchovek, airsoftových zbraní, flobertek, plynovek, ale také příslušenství. Snažíme se Vám také nabídnout videa z různých airsoftových akcí, nebo také akční videa při střelbě ze vzduchových, nebo plynových zbraní.

Zbraně Daystate

Exkluzivní záběry z vybalování špičkových PCP zbraní od anglické firmy Daystate. Můžete se podívat na zbraně MK4, Huntsman a Wolverine v ráži 7,62 mm.

KalibrGun - Cricket

První recenze naprosto nové PCP vzduchové zbraně od firmy KalibrGun v provedení Cricket WST a WB.


Zbraně Weirauch

Recenze vzduchových zbraní a pistole od německého výrobce Weirauch.

Evanix GTK 290 5.5

GTK290 je vyráběn v full auto verzi, ale bohužel na náš trh je z legislativních důvodů dodáván v provedení Semi-auto. Vzduchovka je poháněná stlačeným vzduchem, tak jako všechny typy od výrobce Evanix.

Firma Evanix vsadila na nový nevšední design, který určitě zaujme snad každého z vás. Puška je kompletně celá vyrobena z kovu a nenajdeme na ní ani jeden kousek dřeva. Tento materiál je vyroben tak, aby při běžném užití nedocházelo k oděrkám a škrábancům

Evanix MAX 5.5

Nová vzduchovka od korejského výrobce Evanix nese označení Max a je poháněna stejně jako všechny vzduchovky Evanix stlačeným vzduchem. Navíc je vybavená elektronikou která udělá z vaši vzduchovky zábavný semi automat, popřípadě full automat. Max je vyráběn v full auto verzi, ale bohužel na náš trh je z legislativních důvodů dodáván v provedení Semi-auto.

Optisan Viper 10x44 IRS a Hawke Sidewinder 10x42

Optisan Viper 10x44IRS se vyznačuje výborným dílenským zpracováním s ostrým obrazem a dobře čitelným křížem SCB s možností podsvícení.

Optika je plněna dusíkem, který zabraňuje zamlžování. Jednodílný tubus o průměru 30mm z tvrzeného duralu s černou povrchovou úpravou. Čočky jsou opatřeny patentovanou antireflexní vrstvou ETE Microlux.

Hammerli Hunter Force 900 Combo 4,5

Vzduchová zbraň Hammerli Hunter Force od firmy Umarex ani není třeba představovat, jelikož je znám v celém světě, ale i přesto si pojďme o této zbrani něco říct. Hammerli 900 je klasická vzduchová zbraň s výbornou přesností a dlouhou životností.

Tato zbraň je vybavena světlovodnými mířidly Tru-Glo a hledí lze seřídit vertikálně i horizontálně. Samozřejmostí je automatická pojistka při natažení zbraně. Zbraň má lícnici ve tvaru Monte Carlo. Lišta pro pro montáž optiky je 11mm

Hammerli Hunter Force 750 Combo 4,5

Vzduchová zbraň Hammerli Hunter Force od firmy Umarex ani není třeba představovat, jelikož je znám v celém světě, ale i přesto si pojďme o této zbrani něco říct. Hammerli 750 je klasická vzduchová zbraň s výbornou přesností a dlouhou životností.

Tato zbraň je vybavena světlovodnými mířidly Tru-Glo a hledí lze seřídit vertikálně i horizontálně. Samozřejmostí je automatická pojistka při natažení zbraně. Zbraň má lícnici ve tvaru Monte Carlo. Lišta pro pro montáž optiky je 11mm

CROSMAN 1077

CO2 pušku od amarické firmy Crosman v provedění 1077 lze používat pro zábavnou i sportovní střelbu. Pro střelbu doporučujeme používat kvalitní, továrně vyráběné střelivo (diabolky).

Zbraň je vybavena vyjímatelným zásobníkem s otočným dvanácti ranovým zásobníkem diabolek.
Ocelová hlaveň s vývrtem.  Plně nastavitelné hledí. Pevná muška s optickým vláknem.