Zhlédnuto:29845x

Délka:5:25

Diskutovanost:6

Hodnoceni1439

Flobert Spielberg Brno

Dnes jsme si pro prezentaci vybrali novinku mezi flobertkami a to pušku Spielberg Brno. Tato puška zaznamenala v poslední době velký ohlas, tak jsme chtěli vyzkoušet jestli to je oprávněné. Flobertová puška Spielberg Brno je velmi kvalitně zpracovaná jednoraná puška. V současné době jediná dlouhá plnohodnotná zbraň na trhu.

Tato puška se vyrábí v několika provedeních a to buď v černé variantě v bukové pažbě, nebo v černém provedení s ořechovou pažbou a v neposlední řadě v niklované variantě s ořechovou pažbou. Pro naši recenzi jsme vybrali nejluxusnější variantu. Pažba je u této varianty vyrobena z ořechu a je opavdu dobře zpracována. Její výroba probíhá v Česku a to ve firmě Klinsky, což je zárukou dostatečné kvality. Na konci pažby je tvrdá plastová botka.


Tato puška má celokovové tělo, které je v této verzi poniklované, což pušce dodáva na kráse. Přesnost střelby je na vysoké úrovni a to díky drážkované hlavni. Tato zbraň je volně prodejná od 18 let a její výkon odpovídá síle 7,5 joule. Samozřejmostí je, že je zbraň vybavena mířidly.


Praktická zkušenost:
Tato puška nás již na první pohled všechny zaujala a to hlavně jejím realistickým a zároveň kvalitním zpracováním. Jediné co by jsme mohli trochu této zbrani vytknout jsou hrubší mířidla, ale i na to se dá časem zvyknout. Tuto zbraň doporučujeme především na zábavnou střelbu do lesa, nebo na zahradu. Perfektně se s ní střílí na různé cíle, jako plechovky atd.

Diskuse k videu
 1. Zdravím.Bohužel do nové verze s jinak řešeným odfukem již nelze nabíjet náboj 22.Flobert(špičaté),ale pouze 6mm ME Flobert(kulička).Ověřeno u výrobce(zkrácená nábojová komora).Při doražení náboje 22.Flobert do vývrtu silou(omlátíte čelo hlavně) dojde po výstřelu k promáčknutí kraje nábojnice do otvoru odfuku a nábojnice nejde vytáhnout.Správné střelivo by vám měl podle výrobce doporučit prodejce.S Nábojem 6mm ME Flobert naprosto BEZVA.
  Odpovědět
  • Dá se to vyřešit elegantně zaslepením toho odfukového otvoru a flobertka bude silnější, než 7,5 J. Vzduchovky mohou mít ílu až do 16 J tak tomu nerozumím, proč flobertky takhle skrouhli. Otvor se dá zaslepit červíkem nebo zavařením. Kutilové ví jak na to.
   Odpovědět
   • ...a hlaveň , pripadne nabojová komora ten tlak vydrží ? (myslim pri zaslepení "odfuku") ....
    Odpovědět
    • Taky nechapu proc vzduchovka muze byt silnejsi ale predovku a opakovacku do roku 1890 ktera ma 3000joulu prodaj holt sami blbci
     Odpovědět
    • Ještě jsem neviděl prasklou nebo rozletěnou komoru nábojem flobert ;-))) má výkon jen 30-40 Joulů.
     Odpovědět
  • K těm nábojům , mám Alfu ( Brno ) revolver a použil jsem nedávno koupené špičaté náboje , vůbec nešli z bubínku ven a rána byla silnější než při použití těch loňských ...skoro najisto větší prachová náplň , myslel jsem , že to dělají všechno automaty na lince ve Vlašimi , létalo to rozhodně jinak ! Ale velká práce dostat je z bubínku ven , máte s tím někdo už zkušenosti ?
   Odpovědět
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16769x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16230x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 29845x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 18915x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 24382x