Zhlédnuto:13207x

Délka:2:53

Diskutovanost:7

Hodnoceni1144

Gamo nitro 17 + puškohled

V dnešní recenzi Vám představíme kvalitně zpracovanou vzduchovku známeho Španělského výrobce zbraní GAMO. Jedná se klasickou zalámovací pušku s polymerovou pažbou a puškohledem. Tento typ je vhodný především pro rekreační střílení. Gamo Nitro 17 je velmi populární vzduchovka za rozumnou cenu s puškohledem 3-9x40 a diabolkami Raptor.

Vzduchovka Gamo nitro 17 není vybavena mířidly, ale v setu je kvalitní puškohled včetně montáže, který nám pomůže kvalitně zacílit.

Praktická zkušenost: S touto zbraní se nám střílelo velice dobře, jelikož je lehká a tudíž dobře ovladatelná. Doporučujeme ji také pro ženy, nebo juniory. Výhodou plastové pažby je její váha a také vysoká odolnost vůči poškrábání. Jako výhodu bychom viděli polymerem obalenou hlaveň, která je díky tomu, také odolnější proti poškrábaní, či korozy. Zbraň se nám celkově líbila a v této cenové hladině patří opravdu k tomu nejlepšímu na trhu. Reálnou úsťovou rychlost jsme naměřili kolem 230m/s s klasickými diabolkami. Váha této zbraně je 2,31Kg, což je opravdu málo.

Součástí balení je:

Fotogalerie
Diskuse k videu
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 15382x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 14722x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 28113x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 17226x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 22722x