Zhlédnuto:9268x

Délka:3:18

Diskutovanost:7

Hodnoceni1157

Evanix Rainstorm RB

Na tomto videu Vám předvádíme vzduchovku Rainstorm RB korejské značky EVANIX. V nabídce tohoto výrobce nalezneme pouze PCP zbraně, které v poslední době vládnou tomuto odvětví. U zbraně Rainstorm RB si můžeme všimnout klasického zadního závěru, jako u malorážky. Zbraň je již v základu vybavena krásně rytou pažbou z exotického dřeva sepetia. Pažba má lícnici ve tvaru MonteCarlo a je univerzální. Celá pažba je ukončena gumovou bodkou, která je vertikálně stavitelná pro lepší uchopení zbraně.

Rainstorm RB není vybaven mířidly, jelikož výkon této zbraně je, tak vysoký že vyžaduje použití puškohledu. Na spodní straně zbraně je zabudovaný manometr pro kontrolu tlaku v kartuši. Maximální plnící tlak je výrobcem doporučen 200barů. Na zbrani je také umístěna montážní lišta 11mm, což umožňuje lehkou montáž pušohledu. Samozřejmostí je pojistka pro zajištění před nechtěným výstřelem. Vzduchovka Evanix Rainstorm RB je vybavena zásobníkem na 10ks diabol, takže si nemusíte lámat hlavu s přebíjením po jednom výstřelu. Výhodou je, že v balení naleznete 2ks tohoto zásobníku. U spouště můžeme regulovat její pozici a také její odpor. Tyto zbraně jsou vyráběny na vysoké výkony až kolem 60Joule, což zaručuje vysokou odolnost jednotlivých dílů. Pro náš trh je výkon omezen na 16J.

K zbrani je možno dokoupit moderátor zvuku, který utlumí zvuk na minimum.


Obsah balení:Praktická zkušenost: Při testování nám tato zbraň padla hned do ruky a to hlavně díky svým kompaktním rzměrům a dobrým vyvážením. Zpracování a lícování jednotlivých dílů je na opravdu vysoké úrovni. Pažba má krásné rytí a díky použitému dřevu Sepetia působí velice hodnotně. Tento typ zbraně doporučuji každému, kdo chce mít požitek ze střílení a lákají ho i velké vzdálenosti.

Fotogalerie
Diskuse k videu
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 15382x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 14722x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 28115x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 17227x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 22723x