Zhlédnuto:12365x

Délka:3:40

Diskutovanost:5

Hodnoceni1103

Evanix Hunting Master

Vzduchovka Hunting Master je opravdu velice silným hráčem na poli vzduchových zbraní. Je určena převážně k lovu a to díky délce hlavně, velikostí vzduchové kartuše a možnosti rychlého přebíjení. Provedení v ráži 4,5mm je také vhodné pro terčovou střelbu. Jedná se o kvalitní zbraň korejské firmy EVANIX. Hunting Master je vybaven 6ti ranným zásobníkem. Systém nabíjení této zbraně je opravdu unikátní. V podstatě nemusíte nic dělat, natahovat atd. stačí jen střílet jednu ránu za druhou. Můžete dosáhnout až 6 výstřelů za 3 sekundy, což je opravdu nevídané. V každém balení naleznete 2ks zásobníků a plnící ventil.

Zbraň je již v základu vybavena krásně rytou pažbou z exotického dřeva Sepetia. Pažba má lícnici ve tvaru MonteCarlo a je vhodná jak pro praváky, tak pro leváky. Celá pažba je ukončena gumovou bodkou, která je vertikálně stavitelná. Všechny díly této zbraně jsou dimenzovány až na výkon 80 Joule a z tohoto důvodu se jedná o opravdu spolehlivou zbraň, která vydrží velké zatížení. Pro Českou Republiku je výkon snížen na 16J.


Hunting Master není vybaven mířidly, jelikož výkon této zbraně je, tak vysoký že vyžaduje použití puškohledu. Samozřejmostí je umístění pojistky před nechtěným výstřelem na pravé zbraně vzduchovky. Zabudovaný manometr v tlakovém válci umožňuje sledování tlaku v vzduchové kartuši, aby jste dosáhli požadované konzistence výstřelů. Na zbrani je umístěna montážní lišta 11mm pro snadné uchycení optiky.

Praktická zkušenost:
Tato zbraň v ráži 5,5mm se pyšní neuvěřitelným destrukčním účinkem. Při testování jsme uvítali vysokou kapacitu vzduchové kartuše. Vhodný je i druhý zásobník, který je součástí balení. Byli jsme mile překvapení z kvality zpracování jednotlivých dílů a také jejich vzájemného lícování. Pokud chcete opravdu výkonou a přesnou zbraň, tak tato bude ta správná volba. Drobnou nevýhodu vidíme v dosti tuhé spoušti a to hlavně v případě, kdy chceme střílet bez natáhnutí kohoutku. V případě že kohoutek natáhneme, tak odpor je již v normě.

Fotogalerie
Diskuse k videu
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 15382x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 14722x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 28113x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 17227x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 22723x