Zhlédnuto:19786x

Délka:6:12

Diskutovanost:7

Hodnoceni1407

Evanix Blizzard S10

V dnešní recenzi uvidíte zbraň korejského výrobce EVANIX typ Blizzard S10 SL. Tento výrobce produkuje pouze kvalitní PCP zbraně. Tato zbraň má moderní boční závěr, který je velice dobře ovladatelný a zároveň rychlý. Zbraň je již v základu vybavena krásně rytou dřevěnou pažbou z exotického dřeva Sepetia. Pažba má lícnici ve tvaru MonteCarlo a je vhodná jak pro praváky, tak pro leváky. Na konci pažby je anti-vibrační gumová bodka, která je vertikálně stavitelná. Zbraň je velice dobře vyvážená, což umožňuje kvalitní střelbu za každých podmínek. Blizzard S10 SL není vybaven mířidly, jelikož výkon této zbraně je, tak vysoký že vyžaduje použití puškohledu. Doporučujeme zakoupit opravdu kvalitní puškohled, jelikož tato zbraň je schopná střílet na opravdu velké vzdálenosti.

Zabudovaný manometr v tlakovém válci umožňuje sledování tlaku v kartuši. Maximální plnící tlak je výrobcem doporučen 200barů. Na zbrani je umístěna montážní lišta 11mm. Samozřejmostí je pojistka pro zajištění před nechtěným výstřelem, tato pojistka je umístěna na pravé straně zbraně. Blizzard S10 SL je vybaven zásobníkem na 10ks diabol, takže si nemusíte lámat hlavu s přebíjením po jednom výstřelu. U spouště můžeme regulovat její odpor a také polohu. Zbraně značky Evanix se vyznačují krásným a přesným zpracováním a také velkou spolehlivostí. Tyto zbraně jsou vyráběny na vysoké výkony až kolem 60Joule. Pro náš trh je výkon omezen na 16J.

K zbrani je možno dokoupit moderátor zvuku, který utlumí zvuk na minimum.

Obsah balení:


  • Blizzard S10 SL 4,5mm
  • 2ks zásobníku
  • redukční ventil
  • návod


Praktická zkušenost:
Tuto vzduchovku vnímáme, jako opravdové lovecké náčiní.  Zpracování a lícování jednotlivých dílů je jako u každé zbraně značky Evanix na opravdu vysoké úrovni. Pažba má krásné rytí a díky použitému exotickému dřevu Sepetia působí velice hodnotně. Tento typ zbraně doporučuji každému, kdo chce mít požitek ze střílení a lákají ho i velké vzdálenosti a destrukční síla.

Fotogalerie
Diskuse k videu
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16770x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16230x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 29846x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 18915x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 24382x