Zhlédnuto:22676x

Délka:4:35

Diskutovanost:10

Hodnoceni1376

Cometa Lynx

Novinka od Španělské firmy COMETA má název LYNX. Jedná se o první PCP zbraň v nabídce této firmy s více, jak 100 letou tradicí. Po dlouhém vývoji a důsledném testování byl LYNX uveden na světový trh. Cometa přišla s dvěma modely a to LYNX a LYNX V10. Rozdíl mezi těmito modely je ve velikosti vzduchové kartuše a v dvouplášťové hlavni.

Každá vzduchovka Cometa Lynx obsahuje regulátor výkonu, což je v této cenové kategorii velice ojedinělé. Regulátor výkonu Vám zajistí konstantní úsťovou rychlost. Samozřejmostí je pojistka proti náhodnému výstřelu.

Samozřejmostí u této zbraně je quick fill systém pro rychlé plnění kartuše, která však může být také jednodušše vyměněna za náhradní naplněný kus, jelikož se lehce demontuje. Quick fill konektor je vybaven filtrem a to proto aby do zbraně nevnikaly nečistoty. Zbraň je nabíjena pomocí bočního mechanismu, který zaručuje rychlé a velice snadné nabytí po každém výstřelu. Další předností této zbraně je univerzální pažba, která má krásné rytí po stranách.

Zbraň je v základu vyráběna jako jednoranná, ale po odstranění adaptéru a vložení zásobníku se stává vícerannou. Zásobníky mají kapacitu 17 výstřelů v ráží 4,5mm a 14 výstřelů v ráži 5,5mm.

Praktická zkušenost: Cometa LYNX je zbraň vhodná jak pro sportovní, tak pro rekreační střelbu. Tuto zbraň uvítá každý sportovec či lovec, jelikož je velice přesná, dobře ovladatelná a je výborná pro hubení škůdců.Po vyzkoušení této zbraně musíme říci, že její zpracování je na vysoké úrovni a díky kvalitně zpracované pažbě se nám zbraň velice příjemně držela v ruce. Nabíjecí mechanismus je rychlý a uvítali jsme 17 ran v ráži 4,5mm. Myslíme že firma Cometa vykročila opravdu rázným krokem do kategorie PCP zbraní.

Fotogalerie
Diskuse k videu
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16769x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16229x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 29845x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 18914x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 24382x