Zhlédnuto:6895x

Délka:2:15

Diskutovanost:6

Hodnoceni1112

Umarex HPP

Dnes Vám představíme model CO2 pistole Umarex HPP. Její předností je odolné kovové tělo a vnitřní mechanizmy ze slitiny kovu, polymerová je pouze pažbička a zásobník. CO2 bombička se vkládá do pažbičky. Na spodní části pistole se nachází weaver lišta 22mm, která je vhodná pro umístění taktické svítilny, nebo laseru. Samozřejmostí je pojistka pro zajištění zbraně před náhodným výstřelem.


Tato pistole je také vybavena systémem Blowback, kdy dochází k pohybu závěru při střelbě a to dodává realistický pocit. Ze zbraně je také možno střílet bez natáhnutí kohoutku.

Obsah balení:Praktická zkušenost: Jedná se o jednu z cenově nejdostupnějších celokovových pistolí se systémem Blow-Back. Dle našeho názoru jde o opravdu kvalitní kousek, který již na první pohled nevypadá lacině a působí spíše jako dražší model. Na rozdíl od dražších modelů nemá reálná loga. Jednoduchá obsluha a manipulace je již u zbraní firmy Umarex samozřejmostí. Příjemně sedí v dlani a plusem je i weaver lišta 22mm pro montáž svítilny či jiného taktického mířidla. BlowBack umocňuje požitek ze střelby.

Fotogalerie
Diskuse k videu
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 15382x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 14722x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 28113x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 17226x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 22723x