Zhlédnuto:6491x

Délka:3:31

Diskutovanost:1

Hodnoceni1082

Umarex Heckler&Koch P30

Dnes Vám představíme CO2 pistoli značky Umarex typ Heckler&Koch P30. Tento model je v klasickém provedení vyráběn převážně pro německou policii. Při výrobě tohoto modelu byly využity nejnovější technologie, což zajišťuje jeho vysokou spolehlivost. Velkou výhodou je, že tento model je vybaven jak 15-ti ranným zásobníkem na ocelové BB broky, tak klasickým věnečkovým 8 ranným zásobníkem na olověné diabolo. Na pistoli také naleznete Weaver lištu, která je umístěna v přední části zbraně pod hlavní, kde je možno připevnit taktickou svítilnu. Samotná bombička se vkládá do kovového zásobníku, který je určen i na střelivo BB a ten se poté vloží do pažbičky zbraně.

Pistol využívá dva systémy a to single action, který umožní střelbu po natažení kohoutku a poté automaticky, nebo double action, kde se nemusí ani poprvé natahovat kohoutek.

Obsah balení:


  • Heckler&Koch P30

  • zásobník na BB broky

  • zásobník věnečkový na diabolo

  • plastový kufřík

  • návod


Praktická zkušenost: Dle našeho testování se opravdu jedná o jedinečný model jak co se týká designu, tak velice povedeným zpracováním s použitím kvalitních materiálů. Velice se nám líbí, že se firmě Umarex povedlo sjednotit dva systémy v jeden, jak střelbu destrukční prostřednictvím ocelových BB broků, tak přesnější terčovou olověnými diabolkami. Hlaveň zbraně je samozřejmě závitovaná.

Fotogalerie
Diskuse k videu
  1. Schazi me tam ukazka střelby. A hlavně střelba na max vzdalenost schopna zasahnout efektivně cíl.
    Odpovědět
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16769x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16229x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 29845x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 18914x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 24382x