Zhlédnuto:9332x

Délka:3:09

Diskutovanost:7

Hodnoceni1092

Umarex Heckler Koch USP

V této videoprezentaci Vám představíme vynikající repliku HK USP, která se originálu podobá jak vahou, tak i krásnými červenými logy HK. Samozřejmostí je polymerové tělo s kovovým závěrem zbraně. Pistole je vyráběna známou firmou Umarex.


Jak můžeme na videu vidět, tak se bombička vkládá do kovového zásobníku, který je určen i na BB broky. Po naplnění se celý zasune do pažbičky zbraně. Pistole má weaver lištu 22mm pod hlavní, která může sloužit k uchycení taktické svítilny. Samozřejmostí je pojistka pro zajištění zbraně.


Pistole je vybavena systémem double Action. U tohoto systému se kohoutek nemusí poprvé natahovat a tudíž pistole slouží pro rychlou střelbu.

Balení obsahuje:Praktická zkušenost: Tuto pistol jsme testovali také v terénu a díky tomu můžeme říct, že se opravdu jedná o perfektní zbraň. Loga Heckler&Koch dodávají pistoli na autentičnosti. Kovový závěr je jasnou předností této pistole. Tato pistole má také dobře texturované pažbičky pro lepší držení. Velké kapacita zásobníku umožní opravdu destrukční střelbu na více předmětů.

Fotogalerie
Diskuse k videu
Napsat nový komentář

Nová videa

Zbraně Daystate

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16769x

KalibrGun - Cricket

Vzduchovky PCP

Zhlédnuto: 16229x

baner
baner

Nejsledovanější videa

Flobert Spielberg Brno

Flobertky

Zhlédnuto: 29845x

Nejlépe hodnocená videa

Terčové systémy

Terče

Zhlédnuto: 18914x

Praky značky Barnett

Praky

Zhlédnuto: 24382x